Półkominiarka TERMOAKTYWNA BRUBECK termoaktywna

 

Kolor: czarny

Rozmiar: L/XL (58-61cm)

 

 

Dane Techniczne:

Wielofunkcyjna półkominiarka antywirusowa to  nasza propozycja dla wszystkich motocyklistów i rowerzystów, którzy chcą zabezpieczyć się nie tylko przed chłodem, ale również przed wirusami.

Bezszwowa konstrukcja nie powoduje otarć i nieprzyjemnych podrażnień. Jest elastyczna dopasowując się do kształtu twarzy i dobrze układa się pod kaskiem motocyklowym lub rowerowym.

Komin sprawnie odprowadza wilgoć na powierzchnię dzianiny, zapewniając odpowiedni mikroklimat przy skórze. Utrzymuje również optymalną temperaturę, nie pozwalając na przegrzanie oraz wychłodzenie.

Półkominiarka zawiera substancję czynną - chlorek srebra - która dezintegruje i niszczy wirusy z grupy koronawirusów i inne wirusy typu otoczkowego w tym wirus grypy. Chlorek srebra jako substancja czynna, wnika w powłokę lipidową wirusa natychmiast po zetknięciu się z nim, dezintegrując i nie pozwalając na dalszą transmisję.

Dzianina jest bezpieczna w kontakcie ze skórą. Działanie antywirusowe potwierdzone są badaniami laboratoryjnymi.

Mechanizm działania antywirusowego jest skuteczny do 13 prań w temp. 40°C, mechanizm działania antybakteryjnego jest skuteczny do 15 prań w temp. 40°C. Rezultaty potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Aktywność środka jest zachowana przez 12 miesięcy od daty produkcji.

Skład: 72% poliamid, 26% polipropylen, 2% elastan