O firmie

Sklep sportowe z pasją

W City-Sport każdego dnia pomagamy miłośnikom kolarstwa czy narciarstwa w wyborze najlepszego sprzętu i akcesoriów: rowerów, nart, bagażników samochodowych. I robimy to z niekłamaną przyjemnością, bo jesteśmy nie tylko profesjonalistami, ale też pasjonatami, którzy bez sportu nie wyobrażają sobie życia.

Na rynku działamy od 2014 roku i posiadamy 2 sklepów stacjonarnych w Dębicy, Rzeszowie. Doświadczenie w branży pozwoliło nam stworzyć szeroką i różnorodną ofertę oraz wypracować znakomite warunki współpracy z producentami sprzętu.

Znamy potrzeby aktywnych

Praca to równocześnie nasza pasja. Załogę City-Sport tworzą ludzie czynnie uprawiający sport. Posiadamy również własną amatorską drużynę kolarską. Wszystko to sprawia, że doskonale rozumiemy oczekiwania i problemy naszych klientów i wiemy, czego potrzebują.

Siedziba firmy
CITY-SPORT

MARIUSZ JAROSZ

Ul.Podwisłocze 2A

35-309 Rzeszów

Tel.: 17 85 72 098
E-Mail: biuro@city-sport.pl

 

Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki. REGON: 181124701

Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie , Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem . NIP: 8141526671