Płatności i dostawa

1) Dostawa
Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej.
Koszty wysyłki oraz dostawa na terenie Polski realizowana jest za pośrednictwem:

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem:

 1.  firmy kurierskiej DPD – czas dostawy
  maksymalnie 2-7 dni robocze;
 2. In Post – czas dostawy maksymalnie 2-7 dni robocze;

DPD

Paczka - 12,00zł
Paczka Pobraniowa 
- 18,00 zł

INPOST

Paczkomat - 12zł

2) Sposoby płatności

2.1 Płatność dokonywana przez klienta przed wydaniem towaru może być realizowana na trzy sposoby:

 1. Za pomocą systemu PayU: jest to wygodny i szybki sposób płatności, dzięki któremu zapłata dociera do Sklepu w ciagu 1-2 godzin, umożliwiając szybką wysyłkę; transmisja danych w trakcie korzystania z PayU odbywa się za pośrednictwem protokołu SSL EV (Extended Validation Secure Sockets Layer), który zapewnia najwyższy standard uwierzytelniania tożsamości.
 2. Przelewem na konto Sklepu  „CITY-SPORT” w ING. Numer konta: 87 1050 1562 1000 0092 6168 8965
  tytuł: [nr zamówienia + imię i nazwisko]
  W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia, podany w mail’u potwierdzającym złożenie zamówienia.   Dane odbiorcy przelewu: CITY-SPORT UL. PODWISŁOCZE 2A 35-309 RZESZÓW
 3.   Przy pomocy systemu sprzedaży ratalnej Santander Consumer Bank

  Zakupy na raty w Santander Consumer Banku
  to więcej korzyści, niż myślisz!

   

  CITY-SPORT Mariusz Jarosz występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich Klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim Klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług  zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem CITY-SPORT Mariusz Jarosz.

  Niniejsza propozycja nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Decyzja o przyznaniu i warunkach kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Bank. Szczegóły na www.santanderconsumer.pl.

   

   

  22.2 Płatność dokonywana przez klienta przy wydaniu towaru może być realizowana :
  1. Przy odbiorze (za pobraniem): opłata za przesyłkę następuje przy dostarczeniu paczki przez kuriera lub listonosza; zamówienie realizowane jest natychmiast, gdyż nie ma konieczności oczekiwania na wpłynięcie środków na konto.
  2. W sklepie stacjonarnym z osobistym odbiorem: każde zamówienie można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym; w takim wypadku nie trzeba ponosić kosztów wysyłki, a zapłacić można także gotówką lub kartą w kasie sklepu.