Kije LEKI RESPONSE

 

Kije Leki to absolutny top, najwyższa półka dla najbardziej wymagających użytkowników. Szeroka oferta umożliwia idealne dobranie kijów do własnych potrzeb i oczekiwań - zaawansowani znajdą dla siebie profesjonalny sprzęt, a początkujący wybiorą kijki przystępniejsze cenowo, ale o niewiele mniejszej wartości użytkowej niż kijki profesjonalne. Rozwiązania techniczne stosowane w kijach Leki wyznaczają kierunki dla pozostałych producentów. Ale to Leki zawsze lideruje we wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań, dzięki którym kije stają się coraz lżejsze, poręczniejsze, wygodniejsze w użytkowaniu oraz bardziej niezawodne. Codzienny Nordic Walking czy trekking na górskich szlakach Leki będzie efektywny, skuteczny, przyjemny, a przy tym zapewni satysfakcję z posiadania i wykorzystywania najlepszych kijów spośród wszystkich dostępnych na rynku.

Materiał:

  • Aluminium HTS 6.0

Główne zalety :

  • wykonany z wytrzymałego aluminiu,
  • waga jednego kija: 190 g przy dł 115cm
  • dwa różne typy końcówek (końcówka gumowa i końcówka widiowa)
  • wygodny uchwyt z tworzywa sztucznego oraz korka
  • dopasowana opaska z systemem TRIGGER 1 FRT
  • średnica: 16 mm

Leki Response to optymalne kije na rekreacyjne spacery dla osób, które pragną zrelaksować się na świeżym powietrzu, wykonane z aluminium. Jedna sekcja kija zapewnia idealne oparcie i stabilizacje oraz optymalny rozkład siły. Komfort wędrówek gwarantuje profilowana, wygodna rączka, wykonana z pianki, która dopasuje się do chwytu dłoni.

FLEX TIP SHORT

Lepsza przyczepność i precyzja na każdym podłożu.

POWER GRIP PAD

Optymalna przyczepność na ubitych nawierzchniach na długie miesiące. Wykonany z wulkanizowanego materiału.

 

TRIGGER 1 FRT

Klasyczny pasek pierwszej generacji; łatwe i proste wpinanie i wypinanie, która, dzięki swej ergonomicznej konstrukcji, zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz maksymalny transfer mocy. Obsługa rękojeści jest bardzo mało skomplikowana, więc można jej dokonać za pomocą jednej ręki. Dopełnieniem systemu Trigger  jest specjalna opaska wykonana z wyjątkowo miękkiego oraz swobodnie oddychającego materiału.

opaska umożliwia błyskawiczne wpinanie bądź wypinanie kija, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa.