Buty snowboardowe męskie K2 Boundary

Wejdź na nowy poziom dzięki butom K2 Boundary. Bucik o średniej elastyczności, wyposażony w niezawodne funkcje, takie jak przytulna wyściółka Intuition® Control Foam 3D, 3-punktowy system wiązania zapewniający wsparcie i utrzymanie pięty oraz system H4 / M3 Zonal BOA® Fit do mikrozarządzania dopasowaniem. Boundary ma wszystko, czego potrzebujesz!

Właściwości:

Twardość (flex): 6/10

System wiązania: podwójne BOA typu H4/M3, linki ze stali nierdzewnej

Wkładka wewnętrzna: wiązana Fast-in, wykonana z pianki Intuition

Trzypunktowa wiązanie buta wewnętrznego ma na celu optymalizację trzymania pięty, zapewniając jednocześnie wsparcie kostki i niezrównaną stabilność.

Materiał HDR: Osiem razy trwalszy niż standardowy materiał poliuretanowy, HDR Premium Synthetics to opatentowane syntetyczne trwałe wykończenie przeznaczone do ekstremalnych warunków. Dynamiczny system żywicy zapewnia wyjątkową odporność na ścieranie i trwałość znacznie przewyższającą standardowe materiały syntetyczne.

W naszym sklepie stacjonarnym dopasujesz termiczną wkładkę – poświęć 30 minut na wygrzanie linera INTUITION, a zrozumiesz czym jest prawdziwe dopasowanie buta do Twojej stopy!!!   

Wkładki tych butów K2 zbudowane są z pianki marki INTUITION, która pod wpływem wysokiej temperatury (uzyskanej w specjalnej nagrzewnicy) ulega rozprężeniu i powiększeniu aż do 20% objętości, a następnie zastyga odwzorowując dokładnie kształt Twojej stopy wewnątrz buta. Poświęć 30 minut w naszym sklepie, a zrozumiesz co to znaczy komfort, indywidualne dopasowanie i 100% trzymanie stawu skokowego. Poszczególne modele butów posiadają specyficzny układ pianki o różnych gęstościach w zależności od twardości i przeznaczenia buta.

Rozmiar wskazany przez producenta jest nieco mniejszy od rzeczywistego (radzimy wybrać większy rozmiar).